fbpx
Gerard realizacja
Współpraca

Pracę z Gerardem Edery, zaczęliśmy dość niespodziewanie. W południe dostałem telefon z zapytaniem: „Czy mówisz po angielsku?”. Byłem lekko zaskoczony, ale odpowiedziałem że tak. Spodziewałem się, że ta osoba poda mi zaraz kogoś innego do telefonu. Okazało się jednak, że był to właśnie Gerard. W ciągu zaledwie 2 dni, ustaliliśmy wszystko co było do ustalenia i zaczęliśmy pracę nad social mediami.

Pracujemy razem od samego początku roku 2020. Nasza współpraca układała się gładko. To głównie zasługa Gerarda, który ma bardzo zdrowe podejście do biznesu i robienia marketingu. Zaczęliśmy od obsługi social media i poprawy aktualnej strony internetowej. Obecnie pracujemy nad kilkoma koncertami i kampaniami (na płyty CD i koncerty). Praca z tym artystą, to również szansa na obsługę techniczną i marketingową wielu koncertów online. Od zera, wprowadzaliśmy procesy, które pozwalają na bezproblemowe prowadzenie streamingu na YouTube i Facebook równocześnie.

Stworzyliśmy grafikę na nową stronę internetową – chwilowo temat jest wstrzymany, ale mamy nadzieję że wkrótce ruszymy z kodowaniem.
Naszym ostatnim projektem był blog, który już wystartował. Teraz oczkiem w głowie jest newsletter. Zaczęliśmy od weryfikacji obecnej listy i czyszczenia danych. Obecnie posiadamy mniejszą listę mailingową, za to z dużo większym open rate (współczynnik otwieralności). Opracowaliśmy pierwszy lead magnet do listy mailingowej. Przed nami jeszcze wiele pracy!

Grafiki eventowe tworzone są przez naszego znajomego grafika, Pawła.

  • KLIENTGERARD EDERY
  • BRANŻAPRZEMYSŁ MUZYCZNY
  • ZAKRES PRACGRAFIKA, MARKETING, SOCIAL MEDIA, STRONA INTERNETOWA, EVENTY
  • DATAOD STYCZEŃ 2020

Gerard Edery – uznawany za czołowego folklorystę muzycznego, mistrza śpiewu i gitary. Gerard występuje regularnie w salach koncertowych na całym świecie. Brał udział w wielu festiwalach w tym: Fez International Festival of Sacred Music, Festival Cervantino, Vilnius International Folk Festivals i Warsaw International FolkFestivals.

Gerard avatar

Webmentors are a true find! I have been working with them for a year and they have become the most important part of my marketing team. They are knowledgeable, experienced, thoughtful, creative and a pleasure to work with. I couldn't recommend them more highly.

Gerard Edery

President Sefarad Records. Corp.

Gerard Edery realizacja
Gerard Edery realizacja
Gerard Edery realizacja
Gerard Edery realizacja